Hakkımızda

Plastik sektöründe 90lı yıllardan beri sektörün içinde olan , yüksek kalite ve geniş ürün yelpazesiyle 2013 yılında kurulan ve 2013 yılında kurumsallaşan Kaplarer Ambalaj Plastik San. 90lı yıllardan beri gelen deneyimin verdiği güçle gelişerek ülke ekonomisine hizmete devam etmektedir. Sürekli değişen ve gelişen ambalaj teknolojisi içerisinde teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kalite standartlarını her zaman en yüksek seviyede tutma anlayışı ile sosyal sorumluluk ve çevreye saygı ilkelerinden ödün vermeden üretim faaliyetlerini sürdürmektedir..
Yüksek kalite politikası, müşteri odaklı hizmeti, profesyonel kadrosuyla sektördeki yerini almıştır. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren Kaplarer Ambalaj, bilgi birikimlerini ve tecrübelerini kullanarak 2016 yılında yeni bir büyüme hamlesiyle ürün çeşitlerine her geçen gün yenisini eklemektedir. Piyasa koşullarında fark yaratabilen bir hizmet ve kalite anlayışına ulaşmıştır. Müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla kaliteye önem vermeyi, yaratıcılık ve müşteriye verilen sözlerin arkasında durmayı kendisine hedef edinmiştir.

Kaplarer Ambalaj olarak biz başarının bir tesadüf olmadığına, bir işteki başarının çok çalışmakla olduğu gibi, doğru satın alma, doğru satış fiyatlandırması oluşturma, kaliteli üretim ve zamanında teslimatla da gerçekleştiğine inanıyoruz.